В ніч проти вівторка співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій намагалися врятувати чоловіка, який застряг в проводах. Це сталося біля будинку на розі проспектів Косіора та Орджонікідзе в Харкові. Навколо зібрався натовп з півсотні зівак, які знімали на телефони рятувальну операцію, а фото викладали в інтернет. Кажуть, чоловік пограбував квартиру, хотів втекти і застряг в проводах.

"Два відморозки розбили вікно на першому поверсі, грабували квартиру. Прибіг якийсь мужик з дубиною і погнав їх. Приїхала міліція, одного пов'язали. Інший, з криком "не візьмете", поліз по балконах вгору, на 4-му поверсі ледь не зірвався, і сліз на третій. Розбивши вікно, намагався пролізти в квартиру, звідти його мужик випхнув шваброю. Спустившись на другий поверх,і пробігши по дахах прибудованих магазинів, він вдерся в іншу квартиру на другому поверсі. Потім по проводах намагався перебратися на інший будинок. Через пару метрів знесилів і абияк закріпившись став кричати "зніміть мене звідси!". Коли приїхали рятувальники з драбиною, він почав ногою відштовхувати "мнсника", який намагався йому допомогти", - написав очевидець на харківському форумі.

Інший свідок подій додає, що чоловік був неадекватним.

"Коли висунули до нього драбину, він її фотографував на телефон. Потім телефон полетів на землю", - написав в соцмережах Михайло Колесников.

Після того, як чоловіка розплутали з проводів, його обшукали та затримали працівники міліції.

Популярні новини зараз

У столиці вийшла з дому та зникла відома акторка: зв'язку немає

Яке свято 15 листопада: чого не можна робити в цей день

Як подзвонити оператору Київстар: прості команди і прямий номер

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще