"Зайшли з донькою до магазину купити їй футболку для табору. Продавчиня порекомендувала українського виробника. На етикетці футболки було вказано: ТОВ "С.Е. Дизайн", м. Київ, вул. Лугова, 9. Виріб називався: трикотажна футболка (фуфайка) для дівчат", - каже киянка Ольга Анісімова.

Жінка навіть сфотографувала етикетку.

У Вікіпедії фуфайкою називають теплу натільну одежу, що закриває тулуб та руки. Раніше фуфайкою називали будь-який теплий одяг: кофту, светр і навіть ватник.

Читайте також: Кличко зібрався воювати з мокрими трусами

Редакція "Знай" спробувала зв'язатися з виробником футболок – "фуфайок" для дівчаток. Проте у компанії нам пояснили, що нікого з керівництва наразі не має на місці, тому не можуть надати коментар.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Це має робити кожен, хто має смартфон: чохол і скло на екран не захистять
Показати ще

Минулого року про схожу ситуацію також писав радник Президента Юрій Бірюков. Через бюрократичні нюанси нові футболки для військових у документах також назвали "фуфайками з короткими рукавами"

"Наша бюрократія не знає що таке "футболка", так що по документах мі відвезли військовим "фуфайки з короткими рукавами". Ну і грець з нею. З тією бюрократією – футболки ми по факту завезли все-таки", - констатував на своїй сторінці в соціальних мережах Юрій Бірюков.