В полку "Азов" 1,5 тисячі професійних бійців - Білецький

поділитись
Командир "Азову" Андрій Білецький розповів, що націоналізм є трендом майбутнього. Він ставить у приклад європейські країни, на кшталт Польщі та Словаччини

Депутат та військовий Андрій Білецький розповів в ефірі "Каналу 112" про реалії Української нації та шляхи виходу країни з кризи. За його словами, лише патріотизмом українці подолають корупцію та злидні.

Білецький висловився про ідею створення приватної армії. Він зазначив, що такі компанії присутні у Штатах та Великій Британії і є інструментами цих країн у тих, регіонах, де вони не можуть брати участь. І, за його словами, таку практику слід застосувати і в Україні.

"Я впевнений, що націоналізм - це тренд майбутнього. Патріотична ідея зможе повернути до країни порядок та безпеку. Але питання у тому,куди саме будуть направлені радикальні ідеї українців. На руйнування чи творення?", - розповів Білецький.

Він додав, що націоналізм є трендом у сучасній Європі як серед молоді, так і серед політиків. На прикладі Словаччини, Угорщини та Польщі Білецький звернув увагу про зростання кількості патріотів у західній політиці, але наші керівники держави не звертають на нього уваги.

"Така політика стосується й "Азова". Ми маємо 1,5 тисяч бійців, які були активними учасниками Майдану. Ці люди є прикладом професійного військового підрозділу", - додав командувач "Азову".

Читайте також: На Ясинувату та Авдіївку йдуть танки

Також, за словами командиру полку "Азов", криза в Україні є виключно політичною. Вона демонструє глибокий моральний занепад всієї структури людей влади в країні, що є своєрідним танцем на кістках. Однак він поділився своєю думкою стосовно подальших настроїв у суспільстві.

Білецький впевнений, що у кабінетах чиновників мають перебувати виключно українці з метою будувати країну. Він не вірить в успіх закордонних спеціалістів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Азов, Андрій Білецький, армія, бійці, націоналізм
Вибір редакції, Політика
24.04.2018
Про те, як Пашинський нажився на українських військових
0
0
15:50 24.04.2018
При нынешнем положении дел речь будет идти об иске в Европейский суд по правам человека о неправомерном содержании под стражей по фальсифицированным обвинениям
0
0
15:36 24.04.2018
Конференція відбудеться о 10:00 за адресою м. Бориспіль - 1
0
0
15:35 24.04.2018
Центр реалізує проект корисних порад, які допомагають заощаджувати гроші й час
0
0
15:23 24.04.2018
Європолітики зробили важливу заяву з української регіону
0
0
14:03 24.04.2018