Голова місії Європарламенту по бюджетному контролю Інге Гріссле на брифінгу в Києві заявила, що змушена констатувати зниження швидкості реформ в Україні. Як зазначає Гріссле до сих пір не виконані умови для надання українській стороні 800 млн євро, тому що Україна поки своїх зобов'язань не виконала. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Інге Гріссле нагадала, що загальна сума евромакрофінансовой допомоги Україні становить 3,4 млрд євро, з них 800 млн - на двостороннє розвиток і підтримку, 500 млн - на регіональний розвиток, 50 млн - на підвищення стабільності і 60 млн - в якості гуманітарної допомоги.

Крім того, голова зазначила, що окремим питанням, з яким буде розбиратися Європарламент, стане перевірка процедури банкрутства українських банків, закритих у результаті діяльності НБУ.

"Що стосується питання про 72 банки, які збанкрутували ... Ми займемося цим питанням в Брюсселі, перевіримо всі факти і зробимо відповідні висновки. Ми обговорили банкрутство 72 банків останнім часом і куди зникли гроші, які ніхто не може знайти", - зазначила Інге Гріссле.

Читайте також: Депутати провалили закон з програми МВФ

Популярні новини зараз
Серед осені знову настане весна: синоптики повідомили, якою погодою здивує листопад Ще гірше, ніж "шахеди": українців попередили про нову загрозу рф Нова система оцінювання в школі: які зміни чекають на школярів Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу
Показати ще

Нагадаємо, що місія Європарламенту по бюджетному контролю, вперше прибула в Україну, щоб зустрітися з народними депутатами, представниками громадськості, і співробітниками антикорупційних органів.