Ватажок "ЛНР" продає паливо РФ на "віджатих" заправках

поділитись
Ватажок "ЛНР" краде паливо у бойовиків та продає їх на своїх заправках

Одним із російських кураторів "ДНР" заступник міністра економічного розвитку РФ С.М.Назаров перебуваючи в змові з ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким організував тіньову схему реалізації паливно-мастильних матеріалів, перекинутих з Росії контрабандою.

"Щодня від підконтрольної С.Назарову російської бізнес-структури "Башкірнафта" на територію "ЛНР" надходить у середньому близько 400 тонн ПММ (в основному в партіях дві третини - дизельне паливо, одна третина - бензин). База зберігання контрабандного палива в "ЛНР" розташована в н.п.Ровеньки Луганській області. Отримані ПММ продаються місцевому населенню через АЗС, а віджаті "Плотницьким", написав на своїй сторінці у facebook голова "Інформаційного Опору" Дмитро Тимчук.

Читайте також: Пропагандисти в рясах: в "ЛНР" священики агітують за "русскій мір"

Зазначимо, що в ряді населених пунктів, що знаходяться під контролем "ДНР" і "ЛНР", активізувалась робота "агітаторів" (як з числа місцевих священнослужителів, так і "активістів"), які агітують місцеве населення виїжджати на неокуповану територію України із метою приєднання до "хресного ходу" з Донбасу на Київ, організованому УПЦ МП

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Бензин, ДНР, корупційні схеми, ЛНР, Плоницький, топливо
Придбати квитки можна за низькою ціною на сайті лоукосту
0
0
19:48 20.03.2018
Изменится ли отношения к педофилам в Украине в свете ее западного цивилизационного выбора?
0
0
19:42 20.03.2018
Активісти облили вхід в будівлю ОДА червоною фарбою
0
0
19:20 20.03.2018
Вантажівки нової модифікації успішно пройшла випробувння
0
0
18:50 20.03.2018