Щастя не може тривати вічно. Таку невтішну інформацію відтепер доведено науково американськими ученими.

У ході спостережень вони прийшли до висновку, що почуття умиротворення і радості зберігається у людини лише на короткий період часу, після чого змінюється черговим невдоволенням і переживаннями, пише GoGetNews.

Причиною такого явища є сама людська природа. За словами експертів, значна частина людей відчуває заздрість до своїх успішних знайомих або просто публічних персон, котрі живуть без турбот і постійно почувають себе впевненими.

Насправді ж кожна людина відчуває практично однакову кількість щасливих моментів у житті.

У дослідженнях, проведених ученими, взяли участь майже півтисячі осіб. Протягом декількох десятків років фахівці проводили регулярні психологічні перевірки випробовуваних, які виявляли їх стан і "рівень щастя". За словами вчених, за це почуття відповідає гормон ендорфін. При його великій кількості в крові людина починає забувати про проблеми і відчуває характерні спокій і умиротворення.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: нове посилення мобілізації, "сюрприз" від Резерв+, підвищення цін на комуналку та надбавки до пенсій Новий етап мобілізації у серпні: хто з українців – пріоритетна ціль для ТЦК Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців Пенсійний фонд виплачуватиме 2100 грн щомісяця: хто отримає допомогу
Показати ще

Читайте також: Великі гроші вбивають щастя

У 90% випадків за тридцятирічний період всі люди мали однаковий середній рівень ендорфіну. Також учені зробили висновок, що поняття щастя полягає в циклічності. Проживаючи в дуже поганих умовах, людина стає щасливою навіть при покупці нової шафи. У той же час цей предмет нічого не означає для заможного індивіда.