Фахівці з компанії 21st Century Medicine кріогенним методом заморозили мозок ссавця. Потім їм вдалося успішно його розморозити його. В результаті мозок не зазнав жодних ушкоджень.

Про це повідомляє Sciencealert. Вчені проводили заморозку мозку кролика. Для цього вони використали розчин під назвою глутаральдегід. Він мав зберегти мозок від внутрішніх пошкоджень. Фахівці 21st Century Medicine охолоджували мозок протягом чотирьох годин. Температуру вдалось знизити до -130 °C.

Після розморожування, вчені детально обстежили мозок кролика. Вони порівняли його стан до і після кріогенного заморожування. Результати вражали - всі нейрони і синапси залишилися цілими.

Фонд Brain Preservation Foundation нагородив компанію 21st Century Medicine за досягнення у цій сфері. Вони отримали 26 735 доларів. Один із засновників фонду Джон Смарт вважає, що цим дослідом вдалося зробити "велику справу".

Читайте також: Вчені збережуть історію людства на вічних дисках

Популярні новини зараз

Субсидії, пенсії та зарплати: що обов'язково потрібно знати українцям до 2020 року

Тимошенко оновила образ після перепалки з Зеленським: такою її не бачили давно

Під кригою Антарктиди розкопали таке, що не віриться очам: звідки це взялося - досі не ясно

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Показати ще

"Вперше ми змогли розробити процедуру, яка дозволяє зберегти все, що, на думку неврологів, залучено до процесу навчання і запам'ятовування", - пояснив він.

Команда 21st Century Medicine не планує зупинятиметься на досягнутому. Вона вже розробляє "синтетичне відродження" – метод кріоконсервації, що передбачає збереження мозку з подальшим "завантаженням" даних з нього в комп'ютер або синтетичне тіло. Наступним кроком до мети стане заморозка більшого за розміром мозку.