Спеціалісти Каліфорнійського університету в Ірвіні винайшли "безсмертний" акумулятор. Його створили на основі золотого нанопроводу.

Портал "cherkassy.today" повідомив, що вчені знайшли спосіб вирішити найголовнішу проблему сучасних ґаджетів - короткий термін служби акумуляторів. У США винайшли батарею, яка ніяк не псується від кількості циклів зарядки.

Такого ефекту вчені досягли з допомогою нанопроводів, що у тисячі разів тонші за людську волосину. Саме ця якість робить батарею довговічною. Таку батарею дослідники заряджали 200 тисяч разів і вона не втратила свою потужність.

Відомо, що звичайні акумулятори перестають функціонувати після 5-7 тисяч циклів зарядки.

Читайте також: Вчені запустили у повітря безпілотник, роздрукований на 3D-принтері

Популярні новини зараз
Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще

Нагадуємо, лампу, що може одночасно світити, зігрівати та підігрівати холодну їжу, придумала й розробила сінгапурська компанія Creativeans.

Фахівці переконують, що на сьогодні ця модель є надзвичайно перспективною завдяки широкому діапазону свого застосування.