Вчені випробували бензопилу з акулячих зубів

поділитись
 У світі налічується понад 400 видів акул, зуби яких – смертоносна зброя. Як тільки щелепи вхоплять жертву, шансів залишитися живою у неї практично не залишається

У світі налічується понад 400 видів акул, зуби яких – смертоносна зброя. Як тільки щелепи вхоплять жертву, шансів залишитися живою у неї практично не залишається.

Спостерігати, як саме хижак розриває свою жертву, з близької відстані не вдавалося нікому зі зрозумілих причин, тож дослідники з кафедри морської біології Вашингтонського університету вирішили виправити недолік і відтворити цей момент у безпечних лабораторних умовах, пише National Geographic.

Вони взяли зуби тигрової, шовкової та шестижаберної акул, по черзі приклеювали їх на бензопилу і вмикали її. Для чистоти експерименту пилку довелося трусити з боку в бік, оскільки акули завжди мотають головою, розриваючи здобич.

У якості жертви вчені використали величезний шматок тихоокеанського лосося. Під час досліджень виявилося, що різні зуби пошкоджували рибу по-різному.

Читайте також: Американець спіймав рибу з людькими зубами

Тигрові і шовкові акули полюють на морських ссавців, птахів і риб, плоть яких потрібно швидко розрізати на невеликі шматочки для кращого перетравлення. Саме тому у них дуже гострі зуби, які зношуються і змінюються після кожної великої полювання.

У шестижаберної акули зуби більш тупі і міцні, оскільки вона зазвичай ковтає жертву цілою.

Нагадаємо, недавно рибалки зняли на відео, як акула, що потрапила їм на гачок, кілька разів вистрибувала з води й робила запаморочливі піруети.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
акула, експеримент, зуби
Інсайдери демонструють нам фото Nokia 9
0
0
17:01 22.04.2018
Як Apple буде відмічати День Землі
0
0
16:42 22.04.2018
Бенчмарк AnTuTu оновив рейтинг смартфонів
0
0
16:27 22.04.2018
Тепер лідерські позиції в пошуку будуть займати ті сторінки, на яких знаходиться дійсно важлива інформація
0
0
15:48 22.04.2018
Вони намагаються змінити основне навантаження процесора
0
0
15:33 22.04.2018