Американські вчені створили новий, смертельний вірус, який лише за кілька хвилин може знищити невелике містечко, повідомляють cikavosti.com.

Створили небезпечну інфекцію шляхом схрещування двох вірусів кажанів, отримавши в підсумку мутанта SHC014. Лабораторні дослідження довели, що він смертельний для людини.

При попаданні в організмі людей цей вірус стрімко розмножується і в підсумку призводить до важкої форми респіраторного синдрому.

Зараз небезпечна інфекція знаходиться в умовах високої захищеності, алеу випадку потрапляння у відкрите середовище, вона здатна викликати наслідки, масштаби яких важко оцінити.

Як раніше повідомляв портал "Знай", вчені створили їстівну харчову плівку.

Популярні новини зараз
В Україну йдуть морози до -12: синоптик попередив про різке похолодання Учням 9-х класів повернуть обов'язкові іспити: що складатимуть Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати
Показати ще