Вчені знайшли спосіб продовжити життя тваринам

поділитись
Препарат рапаміцин, що широко застосовується в трансплантології для профілактики відторгнення донорських органів, здатний відновити здоров'я серця тварини і продовжити їй життя

Препарат рапаміцин, що широко застосовується в трансплантології для профілактики відторгнення донорських органів, здатний відновити здоров'я серця тварини і тим самим продовжити її життя.

До такого висновку прийшли науковці з Вашингтонського Університету після випробування медикаменту на собаках, пише Рlanet Тoday.

Перш, ніж братися до собак, фахівці перевірили дію рапаміцину на гризунах. Після його застосування лабораторні щури прожили на чверть довше. У собак після використання препарату тривалість життя зросла на чотири роки.

Першими у якості піддослідних виступили золотисті ретривери, лабрадори та німецькі вівчарки. Вчені додавали їм у їжу невеликі дози рапаміцину. Від нього у тварин помітно поліпшилася робота серця.

Читайте також: Вчені довели, що хліб продовжує життя

Доктор Метт Кеберлейн, один з авторів проекту, вважає, що спостереження слід продовжити. На його думку, перші результати є дуже обнадійливими, але теорію потрібно закріпити тривалою практичною роботою.

Зараз триває підготовка до нових досліджень, які продовжаться протягом трьох-п'яти років. Вчені сподіваються, що отримані результати допоможуть знайти ключ до проблеми старіння людей й уповільнити його.

Нагадаємо, що тим, хто хоче прожити довше, вчені радять читати книги.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
досліди, життя, збільшення, серце, старіння, тривалість
У Севастополі поставили новий пам'ятник...
0
0
04:33 18.03.2018
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018