Очевидці зафільмували величезний метеорит, що освітив небо відразу над кількома американськими штатами 6 лютого.

Про це повідомляє FoxNews.

Метеорит зафіксували над озером Мічиган. Повідомляється, що його також зафільмували на відео поліцейські в штаті Індіана. За словами очевидців, його падіння супроводжувалося гучним хлопком. Деякі будинки навіть затряслися при зіткненні небесного тіла з землею.

Читайте також: Незвичайне явище переполохало жителів Південної Кореї

Популярні новини зараз
ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Показати ще

На даний момент невідомо, де саме впав об'єкт. Є припущення, що він розсипався у повітрі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 2 лютого повз планету пролетів астероїд розміром з будинок. Його назвали BS32.