Ціни вершкового масла в Україні перевищують вартість сиру.

Про це повідомляє аналітичне агентство "Інфагро".

Наприкінці вересня селянське масло купували по 95 тисяч гривень за тонну.

При цьому 82% товару пропонувалося за цінами навіть понад 110 тисяч гривень за тонну.

Відзначається, що прагнення підняти ціну для внутрішнього ринку зараз вже навіть не обумовлено можливістю дорожче продати товар на експорт.

Популярні новини зараз
Звільнитися більше не вийде: працівникам запровадили нові обмеження Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Показати ще

Як прогнозують аналітики агентства, у зв'язку з цим темпи цінового зростання на українському ринку вершкового масла найближчим часом повинні як мінімум сповільнитися. Особливо якщо врахувати, що його виробництво швидко не падає через активну діяльність виробників сирних продуктів.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", за місяць яйця в Україні подорожчали на 20-30%.