Сьогодні у Лондоні відбувся головний матч 33 туру Англійської Прем'єр-Ліги. "Вест Гем" приймав сусідній "Арсенал", а головний нападник "молотобійців" Енді Керролл вразив результативністю.

Матч починався досить спокійно та передбачувано. На 18 хвилині Месут Озіл відкрив рахунок, а на 35 Алексіс Санчес зробив перевагу канонірів ще більш впевненою - 0:2. Здавалося, що "Арсенал" крокує до чергового успіху, але найдорожчий футболіст Англії Енді Керролл мав іншу думку.

Гравці "Арсенала" вже подумки були у роздягальні, коли 27-річний нападник забивав голи. Він відзначився на 44 та 45+2 хвилинах і, тим самим, за дві хвилини розбив усю перевагу "Арсеналу". На перерву гості йшли у пригніченому стані.

Той самий Керролл продовжив свій бенефіс і в другому таймі. На 52 хвилині він оформив хет-трик. Однак "каноніри" змогли прийти до тями, і Лоран Косельни рівняв рахунок на 70 хвилині матчу. Фінальний рахунок 3:3.