З демобілізованих бійців 51 окремої механізованої бригади з Володимир-Волинського Луцької області, які повернулися після боїв під Іловайськом та Дебальцевим, вимагають гроші за загублені у боях речі: ложки, виделки, бронежилети та намети.

51 бригада пройшла бої під Волновахою у травні минулого року, потім воювали у Ілоівайську, Дебальцевому, Савур-Могилі та інших місцях. Після року активних боїв, наприкінці лютого солдати повернулися додому згідно з планом мобілізації.

"Хлопці збираються під КПП. Хтось домовляється про те, щоб привезти загублені ложки та виделки з дому. Хтось обговорює, що робити із цією ганьбою. Усі дуже засмучені", - сказав "Знай" боєць 51-ї бригади, якій попросив не називати його ім'я.

"Мало того, що нам так і не дали довідку учасників бойових дій, так із нас знімають зараз ще гроші за майно. Хочете прайс? Ложка, миска - 35 гривень.; протигаз - більше 100 гривень; плащ-намети – ще більше. Ходять десятки засмучених солдат і нервово курять, стискаючи обхідні листи в кулаках. І настрій в нас - псіханути і влаштувати війну. Тільки вже на мирній території", - написав один з бійців у соцмережі.

У військової частині А2331 у Володимир-Волинськ, куди повертаються бійці 51 бригади, заявили про відповідальність солдат за майно.

"Самі як думаєте, чи має солдат відповідати за доручене йому майно? Звісно ж, що так. Так що усі питання до вищого керівництва, яке це визначає", - заявили Знай у військовій частині.