З демобілізованих бійців 51 окремої механізованої бригади з Володимир-Волинського Луцької області, які повернулися після боїв під Іловайськом та Дебальцевим, вимагають гроші за загублені у боях речі: ложки, виделки, бронежилети та намети.

51 бригада пройшла бої під Волновахою у травні минулого року, потім воювали у Ілоівайську, Дебальцевому, Савур-Могилі та інших місцях. Після року активних боїв, наприкінці лютого солдати повернулися додому згідно з планом мобілізації.

"Хлопці збираються під КПП. Хтось домовляється про те, щоб привезти загублені ложки та виделки з дому. Хтось обговорює, що робити із цією ганьбою. Усі дуже засмучені", - сказав "Знай" боєць 51-ї бригади, якій попросив не називати його ім'я.

"Мало того, що нам так і не дали довідку учасників бойових дій, так із нас знімають зараз ще гроші за майно. Хочете прайс? Ложка, миска - 35 гривень.; протигаз - більше 100 гривень; плащ-намети – ще більше. Ходять десятки засмучених солдат і нервово курять, стискаючи обхідні листи в кулаках. І настрій в нас - псіханути і влаштувати війну. Тільки вже на мирній території", - написав один з бійців у соцмережі.

У військової частині А2331 у Володимир-Волинськ, куди повертаються бійці 51 бригади, заявили про відповідальність солдат за майно.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

"Самі як думаєте, чи має солдат відповідати за доручене йому майно? Звісно ж, що так. Так що усі питання до вищого керівництва, яке це визначає", - заявили Знай у військовій частині.