Від БПП показово пішов ще один нардеп

поділитись
Нардеп Фірсов заявив, що не може залишатися у фракції разом з Кононенко, через те, що не хоче покривати його корупційну діяльність

Нардеп Єгор Фірсов заявив, що виходить з БПП, оскільки не може перебувати у фракції з Ігорем Кононенко.

"Це рішення далося мені дуже непросто. Я підійшов до нього виважено, обмірковував кілька днів, але зрозумів, що іншого виходу у мене немає. Тому я виходжу з фракції "Блоку Петра Порошенка". Чесно кажучи, я хотів вийти з фракції ще в той день, коли вона не підтримала рішення про позбавлення мандата Ігоря Кононенко", - написав він у своєму блозі на Українській правді.

Фірсов підкреслив, що залишатися у фракції разом з Кононенко більше не може, "оскільки не згоден покривати його корупційну діяльність".

Читайте також: Палац Кононенка вже охороняє Нацгвардія (відео)

Як повідомлялося, 3 лютого глава Мінекономіки Абромавічус заявив, що йде у відставку через блокування реформ. За словами міністра, бізнес-партнер Порошенко, нардеп Ігор Кононенко, блокує роботу міністерства.

Перед цим 2 лютого депутат Микола Томенко вийшов із фракції Блок Петра Порошенка.

Нагадаємо, після заяви міністра економіки Айвараса Абромавічуса про відставку та інформації про тиск з боку народного депутат від БПП Ігоря Кононенка оточення президента Петра Порошенка наполягало, щоб нардеп склав мандат.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Єгор Фірсов, Ігор Кононенко, БПП, Кононенко
Більше нічого так і не вигадали
0
0
12:00 17.03.2018
Автори звернення закликали використовувати для цього "всі наявні інструменти"
0
0
10:55 17.03.2018
З'явилися подробиці про госперевороте Савченко
0
0
10:42 17.03.2018
У зверненні наголошується на необхідності не допустити "дій, які б могли заохотити окупаційну адміністрацію РФ до порушення суверенітету України"
0
0
10:33 17.03.2018
Луценко взяв розслідування під особистий контроль
0
0
10:10 17.03.2018