Віддати Крим США: історики висміяли маразм Артеменка

поділитись
Історики висміяли озвучену нардепом Андрієм Артеменом ідею передачі управління Кримом адміністрації США за давні борогові зобов'язання Росії перед Америкою.

Історики висміяли озвучену нардепом Андрієм Артеменком ідею передачі управління Кримом адміністрації США за давні борогові зобов'язання Росії перед Америкою. На думку фахівців, не існує навіть формальних підстав розвивати теорію в цьому напрямку.

Артеменко вважає, що Крим може бути переданий США, бо радянська Росія в 1920 році взяла 50 мільйонів доларів під його заставу, але не повернула їх.

"Вони заложили Крим, як територію, яка буде передана Сполученим Штатам Америки, якщо цей кредит не буде повернутий. У 1954 році наступив строк погашення отриманих сум", - заявив депутат Верховної Ради.

Від душі посміявся із цієї версії нардепа історик Володимир Сергійчук. Він пояснив, що на початку ХХ століття царська Росія вже була в катастрофічних боргах, а більшовики їх виплачувати не схотіли. Видавати ж урядові кредити більшовикам США не могли навіть теоретично, оскільки американці визнали комуністичний уряд набагато пізніше.

"Радянська Росія відмовилася від тих кредитів. Вона відмовилася їх виплачувати. Тому логічне питання: як це могли американські банкіри отак знову викидати 50 мільйонів доларів. Але більш важливе питання: радянська Росія вперше була визнана Сполученими Штатами Америки в 1933 році", - пояснив Сергійчук.

Як повідомляв сайт Знай.ua, нардеп Андрій Артеменко заявив, що Сполучені Штати Америки можуть претендувати на Крим.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
історики, Артеменко, борги Росії, Крим
"Людина, що показувала середній палець російській владі з тюремної клітки, здатна показати його і українській", - Мостова
0
0
21:48 24.03.2018
Стало відомо, як справи у затриманої Надії Савченко
0
0
19:33 24.03.2018
Відразу був організований пошук літального апарату
0
0
17:05 24.03.2018
Він був членом "Партії регіонів", але потім швидко змінив свої політичні погляди
0
0
15:19 24.03.2018