Відмова від Донбасу спровокує новий Майдан

поділитись
Нові подробиці про те, що Україні робити з проблемним регіоном і як реалізувати світ на Донбасі

В українському суспільстві, як і в середовищі політиків, немає чіткої позиції щодо того, що робити з Донбасом. Останні дослідження показують, що 30% українців виступають за продовження АТО до повного звільнення Донбасу від терористів, а понад 22% підтримують надання особливого статусу регіону, але найменше українців вважають, що потрібно відмовитися від цієї території. Про це повідомляє експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Євген Ярошенко.

"Офіційна відмова Києва від ОРДЛО викличе глибокий розкол в суспільстві, який в черговий раз дестабілізує політичну ситуацію в країні. Особливо відчутно відділення ОРДЛО сприймуть бійці ВСУ і добровольчих батальйонів, які проливають кров за цілісність України. Реакція учасників АТО на таке рішення матиме далекосяжні наслідки для політичної еліти і національної безпеки нашої держави", - повідомляє експерт в блозі на ресурсі Апостроф.

Ярошенко зазначає, що на даний момент Україна не має ресурсів, щоб вирішити проблему Донбасу військовим шляхом: на це немає достатньої військової сили і політичної волі. З іншого боку, вважає експерт, що надання особливого статусу Донбасу означатиме капітуляцію перед Росією, яка натомість отримає право постійно втручатися в українську політику.

"Знай.ua" повідомляв, що президент Росії Володимир Путін вирішив змінити статус Криму.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Донбасс, Киев, конфликтный регион, отказ от Донбасса, проблемы
У ролику показані головні російські та світові події
0
0
13:43 20.03.2018
Нічого не вирішили і пішли на обід
0
0
12:50 20.03.2018
У 2014 році - саме тоді, коли батько Наталі був першим заступником міністра внутрішніх справ
0
0
12:24 20.03.2018
Їх не визнали Україна, Франція, Німеччина, Норвегія, Естонія, Фінляндія, Канада
0
0
12:06 20.03.2018
Банк вирішив ліквідуватися
0
0
11:43 20.03.2018