З 1 березня в Севастополі почнуть відбирати власність українських бізнесменів. Від сьогодні закінчується термін перереєстрації юридичних осіб в Криму. Окупаційна влада Севастополя планує визнати "нічийними" ряд підприємств, що належали українцям. Після цього їх передадуть у державну власність, повідомляє ТАСС.

Заступник голови Законодавчих зборів Севастополя Олександр Кулагін вважає, це краще, ніж прийняття закону про націоналізацію. Українські власники підприємств здебільшого в не пройшли перереєстрацію і позбавлені права здійснювати свою діяльність в РФ.

"З 1 березня є можливість і без прийняття регіонального закону вважати, що майно даних суб'єктів не належить ні іноземному юрособі, ні суб'єкту РФ", - цитує Кулагіна видання. "Губернатор" Севастополя Сергій Мєняйло підтвердив, що уряд буде використовувати всі правові можливості для передачі в держвласність неперереєстрованих підприємств. За його словами, вже подані заяви в правоохоронні органи, і готуються позови до судів на колишні українські підприємства, багато з яких простоюють і мають великі борги перед містом.

Напередодні ввечері уряд Севастополя провів позачергове засідання, на якому визнали держвласністю Севастопольський морський завод, 11 підприємств - структурних підрозділів та Конструкторське бюро радіозв'язку. Всі вони належать президенту України Петру Порошенку.