Киянин Олександр Крутов створив онлайн-бюро знахідок verni.com.ua. Це платформа, де кожен охочий може розмісти оголошення про загублену, вкрадену або знайдену річ.

Ідея запустити такий сайт виникла в Олександра після того, як наприкінці минулого року він знайшов на вулиці гроші і взявся шукати їх власника. Олександр розмістив оголошення у Facebook і отримав понад 4 тисячі репостів та безліч особистих повідомлень. Тоді він дізнався, що кияни досить часто гублять гроші та речі, пише dreamkyiv.com.

Попри цю активність власника грошей городянин поки не знайшов. Онлайн-бюро знахідок, на думку його засновника, має допомогти у цій справі та стати майданчиком для зустрічі тих, хто щось знайшов або загубив.

Перевага віртуального бюро знахідок перед соціальними мережами - можливість сортувати оголошення по даті, місту, предмету, який загублено. Перевага перед звичайними бюро знахідок - людині, яка знайшла річ, не потрібно нікуди йти.

Щоб розмістити інформацію про знахідку або загублену річ, треба заповнити форму на сайті. Вказати там дату, місце, опис речі та свої контактні дані. Зараз у переліку знайдених у Києві речей - зокрема, "Картка киянина", золота каблучка, парасолька, автомобільний номер, ключі від машини, студентський квиток.

Популярні новини зараз
Новорічні канікули затягнуться аж на місяць: чому школи не готові до навчання З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично "Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Показати ще

Читайте також: ТОП-7 археологічних знахідок України

Нагадаємо, в січні у Києві знайдено невідомі тексти 20-30-х років XX століття художника Казимира Малевича. Знайдені тексти зберігалися в домашньому архіві Мар'яна Кропивницького, який як асистент стенографував виступи Малевича в Києві. Зокрема, серед знайдених текстів є протоколи виступів Малевича щодо планів розробки дослідницького експериментального кабінету образотворчого мистецтва в Київському художньому інституті, а також міркування щодо проблем освіти художників, створення нової академії мистецтв.