У випадку вторгнення російських військ в Україну агресія проти нашої країни може призвести до кінця нинішнього кремлівського режиму, оскільки президент РФ Володимир Путін не зможе утримати ситуацію під своїм контролем.

Таку думку висловив експерт Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак.

"Весь сценарій всебічного нападу залежить від того, як Україна буде захищатися. Дійсно, Україна готова захищатися, в тому числі по всьому периметру російсько-українського кордону. Питання в тому, яку мету буде переслідувати Путін — дійти до Києва теоретично можливо, утримати ситуацію практично неможливо. Для Путіна така війна, швидше за все, смерть режиму. Однак Україна має добре продемонструвати, що вона готова до такого сценарію", — підкреслив військовий експерт для видання "Главред".

На думку Валентина Бадрака, українцям варто бути готовими до війни і вести себе так, немов активна фаза бойових дій вже почалася, тому військовий парад до Дня Незалежності це - своєрідна демонстрація того, що країна готова до війни.

"Я завжди був противником парадів. Але сьогодні, враховуючи необхідність підтримки морально-бойового духу військ, кажу параду: "Так!", - додав директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Путін готує шість напрямків наступу на Україну.