Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров і міністр фінансів Олександр Данилюк влаштували черговий податковий скандал – у червні, порушуючи Податковий кодекс, вони практично повністю заблокували відшкодування ПДВ платникам податків.

Серед 25 найбільших підприємств, яким не відшкодували податок на додану вартість є багато таких, які надежать українським олігархам, приміром Ігорю Коломойському.

Відтак, не відшкодованим ПДВ залишилось у ПАТ "Нікопольський завод феросплавів", ПАТ "Мотор Січ", ПАТ "Запоріжсталь", ПАТ "Південно-гірничний збагачувальний комбінат", ПрАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь", тощо.

Читати також: Влада може знизити ціни на газ, але не хоче

За інформацією видання hubs.ua, в кінці 2015 р. таким чином було "відмито" мінімум 21 млрд грн "лівого" податкового кредиту, що за курсом кінця минулого року становило якраз $1 млрд. "За випадковим збігом, саме заради такої суми чергового траншу кредиту МВФ влада із задоволенням приймає драконівські закони і кратно піднімає комунальні тарифи. Варто додати, що ця "відмивання" ніяк не могло відбуватися без "кришування" керівництвом ДФС", - йдеться у статті.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні закінчується ера олігархів через зношуваність засобів виробництва , на який вони "підняли" свої статки.