Голова Комітету з запобігання та протидії корупції, заступник голови фракції "Об'єднання "Самопоміч" Єгор Соболєв переконаний, що насправді народні депутати "відпрацьовують" в парламенті гроші олігархів, з якими напряму розмовляє Путін, тому закон про вибори на Донбасі буде проголосований найближчим часом, адже незалежних політиків там практично не має.

"На жаль, більшість депутатів залежні. Вони голосують, як їм скажуть в обмін на збереження можливостей народного депутата. Справжні господарі парламентів і урядів України вже багато років – ті, кого називають олігархами. А з ними давно і плідно працює Путін", - повідомив Соболєв під час інтерв'ю виданню glavpost.com.

Читати також: Порошенко дорого заплатить за відсутність воєнного стану

На думку Соболєва, проголосовані законопроекти про амністію і особливості місцевого самоврядування - це зрада і трапилась вона тому, що Порошенко переграв сам себе.

"Моя особиста думка – в Мінську Петро Порошенко сподівався, що він всіх обдурить. Підпише (Мінські угоди, - ред.), але не буде виконувати. Вкрай недалекоглядна політика, особливо, коли ти слабкий", - повідомив Соболєв.

Нагадаємо, депутат фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв вважає, що чинні тарифи на газ для населення не обґрунтовані.