Третій президент України Віктор Ющенко впевнений, що вибори на Донбасі вигідні Росії, яка буде контролювати терористів. При такому варіанті Київ тільки програє. Вибори на Донбасі, на думку Ющенка, тільки розвалять країну.

"Цей конфлікт не дасть динамічно рухатися по шляху до євроінтеграції. Путін цією війною ампутував Україні одну ногу, розуміючи, що без ноги вона вже не помчить семимильними кроками вперед. Нам потрібен не мир, а перемога - вже перемога приносить мир", - розповідає політик в інтерв'ю Корреспонденту.

Ющенко припускає, що президент Володимир Путін не зацікавлений в припиненні ескалації конфлікту на Донбасі, тому що це ефективний механізм маніпулювання Україною. Дуже вигідно для Путіна зберегти "тліючий" конфлікт на Донбасі. Ющенко зазначив, що у політиків немає чіткого плану по реалізації світу на Донбасі, а покладатися на дипломатію неможливо.

"Дипломатія доречна, коли криза тільки починається, вона може серйозно вплинути на процес, коли криза досягла апогею. Але нам потрібна розв'язка", - додає політик.

Третій президент не розуміє, чому велика увага приділяється на Мінські переговори в той час, коли країни, які підписали Будапештський меморандум, не виконали свої зобов'язання перед Україною та на це потрібно постійно акцентувати.

Популярні новини зараз
Після успішного контрнаступу на Зміїний, секретар РНБО Данілов натякнув про наступний "жест доброї волі": "Де там наш..." "Захопити Литву за 3 дні" від авторів "взяти Київ за 2 дні": російські пропагандисти поділилися новими "вологими мріями" З якої погоди розпочнеться липень в Україні: прогноз синоптикині Наталки Діденко Потап відповів Анастасії Приходько на її "фе" щодо репера та нагадав про головного ворога: "Ми всі патріоти"
Показати ще

Читайте також: Кремль змусить Україну годувати зруйнований Донбас

Нагадаємо, що російський професор Валерій Соловей повідомив, що до кінця літа Росія виведе свої війська з Донбасу.