Вибори в Раду відстрочили на рік

поділитись
Нові подробиці того, як депутати протриматися ще рік на своїх місцях в будівлі Верховної України, тому що терміни виборів узгоджені з США

Політичний технолог Тарас Березовець повідомив, що вибори до Верховної Ради відбуваються, але через рік. Таке рішення погодили з США і у американських політиків немає претензій до такого повороту подій.

"Підтримка Штатів продовжиться при чинному президенті Бараку Обамі і його наступника (наступниці)", - написав експерт на своїй сторінці в Facebook і заявив, що позачергові вибори до українського парламенту відбудуться, але залишається тільки питання в часі їх проведення, на що вплине робота нової коаліції.

Політтехнолог заявив, що його джерело передало йому останню інформацію про майбутню парламентську коаліцію, яка на даний момент вже існує, а її склад представляють дві фракції - "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт", які разом назбирали 226 голосів. Члени нової парламентської більшості ще не повідомляють про домовленості з приводу майбутньої коаліції, тому що хочуть зібрати в новому складі 240-250 голосів для більшої стабільності.

Читайте також: Або коаліція з "Народним фронтом", або вибори - нардеп

Нагадаємо, що лідер фракції "Батьківшіна" Юлія Тимошенко вийшла з переговорного процесу і заявила про перехід в опозицію нинішньому режиму. Тимошенко заявила, що її політична сила буде боротися з олігархічною системою.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Верховна Рада, Тарас Березовець, Україна, форматування парламенту
Вибір редакції, Світ
23.03.2018
Конгрес США прийняв новий закон
0
0
10:29 23.03.2018
Слідчі вимагають посадити нардепа за ґрати
0
0
10:02 23.03.2018
Вони вирішили залишитися друзями
0
0
09:59 23.03.2018