Колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк перебуває в Вашингтоні на запрошення Білого дому.

Як пишуть "Вести", про це повідомили відразу три джерела, і у всіх, включаючи самого Яценюка, різні версії того, навіщо екс-прем'єр полетів в Америку.

Як повідомила прес-секретар Арсенія Яценюка Ольга Лаппо, в США Яценюк запрошений на допрем'єрний показ фільму Breaking Point ( "Переломний момент"), для якого він давав інтерв'ю. За словами Лаппо, "це документальний фільм про події в Україні під час Революції гідності і розгортання російської війни проти України".

Як запевнили в партії "Народний фронт", їх лідер перебуватиме у Вашингтоні "з робочим візитом" - по 30 червня включно. Крім візиту до міністра торгівлі США Пенні Пріцкер, зустріч з якою вже пройшла, заплановані зустрічі політика з міністром фінансів Джейкобом Лью, а також сенаторами Річардом Дурбін, Робертом Коркером, Джоном Маккейном.

Читайте також: "Зустріч Яценюка і Обами була незапланованою" - New York Times

Популярні новини зараз
ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою Майже 650 грн до пенсії: кому щомісячно нараховуватимуть бонус Потрібно два документи: українцям пояснили, як збільшити розмір пенсії Зв'язок зміниться вже 7 квітня: мобільний оператор попередив про велике оновлення
Показати ще

За словами самого Яценюка, у співрозмовників відбулася "тепла і практична розмова". Також сьогодні екс-прем'єр зустрінеться з віце-президентом США Джозефом Байденом.