Слідчі виявили розтрату державних коштів у понад 1,5 мільйона гривень під час будівництва укріплень на українсько-російському кордоні у Чернігівській області. Кримінальне провадження щодо цього військова прокуратура Чернігівського гарнізону Центрального регіону відкрила ще 15 серпня цього року.

Виявилось, що у схемах були задіяні підставні фірми, зокрема, ТОВ "Укрспецстрой" та компанія "Рідмар" (колишня "Ісіда Груп").

Таку інформацію оприлюднила речниця Військової прокуратури Юліана Лазаренко.

"За частиною 5, статті 191 Кримінального кодексу України зареєстровано кримінальне провадження за фактом розтрати військовими службовими особами одного з підрозділів Державної прикордонної служби України та державного підприємства бюджетних коштів на суму понад 1,5 мільйона гривень під час виконання будівельних робіт та інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону у Чернігівській області. Вказані особи, шляхом залучення фіктивних підприємств-підрядників уклали низку договорів на виконання будівельно-технічних робіт із завищеною вартістю. Але з'ясувалося, що у підрядників не було відповідних дозволів і техніки, тож за це безпідставно були сплачені державні кошти", – повідомила Лазаренко для видання "Радіо Свобода".

Досудове розслідування у цій справі триває.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що сусіди Яценюка вмиваються холодною водою.