Фахівці Каліфорнійського університету в Санта-Крузі та Іллінойського в Урбані-Шампейне вважають, що постійний доступ до інформації в інтернеті погіршує пам'ять людини.

Як повідомив портал "big think", автор дослідження Бенджамін Сторм стверджує, що люди використовують інтернет, як "додатковий жорсткий диск" у системі власної пам'яті. Він називає це "когнітивним розвантаженням", адже в будь-який момент у інтернеті можна знайти другорядну інформацію, що й дозволяє нам звільнити ресурси мозку для більш важливих цілей. При цьому, знижуються власна пам'ять і інші когнітивні навички.

Учасниками експерименту були студенти Каліфорнійського університету в Санта-Крузі. Його провели у форматі вікторини і розділили на 2 етапи. Спочатку піддослідним поставили 8 відносно складних питань, на які, на думку вчених, можна відповісти без допомоги інтернету.

Студентів розділили на дві групи. Учасники першої намагалися знайти відповідь у Google, а другої - поклалися на свою пам'ять.

На другому етапі студентам задали складні питання, дозволивши користуватися інтернетом.

Популярні новини зараз
Нова війна, тепер космічна: астрономи розповіли, як НЛО прилетять боротися за воду Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

Учасники другої групи відповідали самі, звертаючись до пошуковику тільки в крайньому випадку. Студенти першої групи відразу намагалися знайти відповідь в Google, хоча рівень завдань був набагато легший, ніж на попередньому етапі.

Читайте також: Нанороботи залишать фармацевтів без роботи

Як раніше повідомляв портал "Знай.UA", американська компанія Humai розпочала роботу над технологією продовження людського життя.