Національне космічне агентство США (NASA) планує здійснити першу подорож на Марс у 2030 році. Сьогодні астронавти ретельно готуються до подорожі та вивчають усі особливості Червоної планети.

Як пише Naked Science, космонавтам, які полетять на Марс, потрібно буде довгий час знаходитись у відкритому космосі. На Міжнародній космічній станції (МКС) NASA спостерігають за життям рослин. Там вже вдалося виростити цинію та салат.

Дослідженням поверхні Марсу займаються роботи - вони передають на Землю фото та відео, які служать для вчених основним джерелом інформації для дослідження нової планети. Вже через п'ять років Агентство відправить на четверту від Сонця планету новітній марсохід, який дослідить минуле планети.

Популярні новини зараз
В Україні пенсіонери отримають "подвійні", та навіть "потрійні" пенсії: у ПФУ озвучили вимоги Тепер в ухилянтів заберуть останнє: змусять платити шалені гроші Українцям пообіцяли зробити життя трохи простішим: понад 10 тис грн на людину Будуть мобілізовані до ЗСУ: Рада прийняла важливе рішення
Показати ще

Для польоту Марс NASA спільно з Boeing розробляє ракету Space Launch System. Вона матиме чотири двигуна із твердопаливними прискорювачами. Її вантажопідйомність сягатиме 130 тонн, а на її створення витратять 35 млрд доларів. Тестовий запуск запланований на 2018 рік.

Немаловажним аспектом подорожі на Марс є умови життя для астронавтів. Сьогодні одразу шість компаній розробляють спеціальні модулі, в яких можна буде комфортно перебувати на Червоній планеті.

Портал "Знай" писав про найдовше місячне затемнення, яке зможе побачити людство. Воно відбудеться 21 серпня 2017 року і триватиме майже 3 хвилини.