Правильно формулювати і висловлювати свої думки одна з важливих завдань в спілкуванні між людьми. Іноді зовсім не важливо, про що ви говорите, важливо, як ви це робите. Дружня бесіда, переговори з партнером або коханою людиною - правильно сформульована думка дає зрозуміти співрозмовнику рівень вашого інтелекту.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНевміння формулювати думки говорить про низький рівень освіченості, така людина не цікава і не зрозуміла в спілкуванні. Щоб навчитися правильно формулювати думки, необхідно знати кілька секретів.
Читайте також: Xiaomi знайшла альтернативу мобільним чіпам
Портал "Знай.ua" ділиться з вами цієї цінною інформацією.
1. Читайте різноманітну літературу: газети, журнали, статті, книги. Пориньте в минуле і почніть читати вітчизняну літературу, яку ставили в школі. Стара класика хороший приклад для розвитку своєї розмовної мови. Читайте уважно, вникаючи в кожне слово і пропозиція. Це допоможе в подальшому вам правильно формулювати свої пропозиції в письмовій та устоной формі.
2. Слідкуйте за темпом мови, монотонна беземоційна мова дуже нудна. Щоб бути цікавим при спілкуванні, включіть на час свої акторські здібності.
3. Виключайте зі своєї мови слова паразити: "ну в загальному", "та ну", "блін", "як би це .." і тд. Замінюйте їх правильними словами.
4. Метафори, порівняння, цитати, приказки, гумор - вживайте їх у вашій розмовної мови. Це значно пожвавить її.
5. Вивчайте значення неізветних слів. Запам'ятовуйте їх і застосовуйте в розмовній мові.
6. Сущствует один хитрий спосіб. Візьміть в руки предмет, це може бути річ з домашнього вжитку і в перебігу п'яти хвилин описувати його. Робіть це в красивій літературній формі. Якщо не вистачає слів, шукайте їх в словниках і в подальшому застосовуйте їх. Цю вправу потрібно робити, по можливості щодня. Згодом ваша мова стане набагато багатше.
Купуйте влада над новими словами. Іноді в голові крутяться потрібні слова і фрази, але не завжди ми вміємо їх правильно використовувати. Тренуйтеся частіше і з часом помітите, як заговорили по - іншому. Ваші співрозмовники будуть заздрити.
Раніше, портал "Знай.ua" розповів про те, якщо читати 10 годин на тиждень, ви прочитайте 26000 сторінок в рік. Скажімо, середня прочитана книга 250 сторінок: В цьому випадку, ви будете читати 104 книг на рік. З такими темпами, навіть якщо взяти двотижневу перерву, ви можете прочитати принаймні 100 книг на рік.