У зв'язку з збільшенням популярності оформлення субсидій, зявилась потреба у більшій інформації щодо її правильного оформлення. Відомо, що подати заяву на отримання субсидії може будь-яка українська сім'я.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПочати оформлення субсидії варто з заповнення заяви, яку варто надіслати поштою до районного управління соціального захисту, до цього варто додати заповнену декларацію, повідомляє Сегодня. Більше того, на сайті Міністерства соціальної політики з квітня стартує електронний портал igov.org.uа. Отже, оформити субсидію можна буде в електронному форматі не виходячи з дому.
Друге важливе правило: заяву на оформлення субсидії та декларацію про доходи повинен заповнювати той, хто сплачує плату за комунальні послуги, адже вона приходить на його рахунок.
Третє правило: не варто думати, що субсидія – то привілейована риса, адже отримати субсидію можна навіть у випадку, якщо сім'я орендує житло. При цьому варто надати копію договору про оренду, проте декларацію про доходи і заяву на допомогу від держави потрібно оформляти на прізвище орендаря.
Четверте правило: варто пам'ятати, що незважаючи на те, що вона оформлюється на рік, знижку розраховуватимуть на півроку.
Є випадки, коли у оформленні субсидії можуть відмовити. Це станеться, якщо під час перевірки виявиться, що за рік до початку оформлення субсидії придбали щось на суму 50 тисяч гривень. Другий випадок: коли цей факт приховують, проте він не виключає відмову.
П'яте правило: дохід від сільськогосподарської діяльності треба внести в декларацію. Шосте в тому, щоб розміщувати свої кошти на депозитних рахунках можна у разі оформлення заявки на субсидію.
Читайте також: Українцям прийшли перші штрафи за субсидії
Нагадаємо, що експерти спрогнозували зменшення кількості заявок на субсидії.