У китайській провінції Сичуань настільки полюбили панд, що зробили для них справжній дитячий садок. За тваринами спеціально доглядають, а для більшого комфорту для них одягають костюми панди.

У фотопроекті від Емі Вітале разом з командою з PBS і National Geographic Television можна побачити, як проходить звичайний день в садку для панд. Китайці дуже опікають свій символ, тому що в світі залишилося до 1600 особин цього виду. Це пов'язано з давньою традицією вимирання і винищення панд, повідомляє bigpicture.

Директор заповідника Чжан Хемін впритул зайнявся проблемою вимирання маленьких панд і створив для них особливу програму. Через це його прозвали Панда Панда. Чоловік припустив, що маленькі панди, які з'являються на світ в неволі - швидко вмирають, бо не знаю, як це бути пандою.

Експеримент, в ході якого маленького панду відпустили в ліс привів до його загибелі. Нова програма передбачає, що мами панд виховуватимуть своїх дитинчат самостійно, без впливу людини в цей процес. Працівники заповідника в провінції Сичуань ретельно відбирають бамбук, яким харчуються панди, перед тим, як відпустити тварин на волю. Остання панда, яку випустили на волю була дворічною.

Читайте також: Панда, яка обожнює водні процедури (відео)

Популярні новини зараз

Ляльку з "Гри в кальмара" поставили стежити за порушеннями в реальному житті: на "червоний" тепер не пройдеш

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Показати ще

Нагадаємо, що в Китаї на законодавчому рівні прийняли програму підвищення популяцій панд.