У будь-який сезон наша шкіра потребує певного догляду. Взимку ми захищаємо шкіру від холодів, влітку намагаємося максимально запобігти впливу сонячних променів. Весна і осінь - це сезони, коли наш організм страждає від авітамінозу і відповідно шкіра стає гірше.


Існує кілька спеціальних масок для обличчя, які можна приготувати в домашніх умовах. Ці маски ідеально підійдуть для весняного періоду як для сухої так і жирної шкіри.

Читайте також: За мотивами "Володаря перснів" вийде нова гра

Портал "Знай.ua" приготував рецепти домашніх масок, щоб жінки були готові до приходу весни.

1. Морквяна маска підходить для сухого типу шкіри. Сухий тип шкіри більш примхливий, ніж жирний. Суха шкіра часто лущиться, особливо в зимовий період і якщо за даним типом шкіри погано доглядати вона старіє набагато швидше, ніж жирна. Для приготування морквяної маски нам необхідно потерти її на товсту тертку, додати трохи оливкового масла і яєчний жовток. При виборі морквини намагайтеся купити ту, яка вирощена в домашніх умовах або в екологічно чистому середовищі. Наносимо маску на обличчя, вона має ефект, що підтягує тому краще не сміятися і не говорити на час її витримки. Маску потрібно тримати 15-20 хвилин, після чого змити теплою водою і шкіру протерти тоніком. Морквяна маска має ефект зволоження, шкіра стає м'якою і шовковистою. Таку процедуру можна проводити 2 рази на тиждень.

Популярні новини зараз
Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Холод та дощі терпіти недовго: прогноз погоди на тиждень ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

2. Картопляна маска зволожує шкіру і розгладжує дрібні зморшки. Для її приготування необхідно відварити картоплю в мундирі, дати їй охолонути. Пізніше потерти разом з шкіркою і додати туди один яєчний жовток. Готуємо суміш з цих інгредієнтів. Перед тим як наносити її на обличчя, необхідно суміш нагріти на водяній бані, щоб кашка була трохи теплою, наносимо на обличчя і після 20 хвилин змиваємо теплою водою, потім шкіру обробляємо тоніком.

3. Хліб дуже корисний для приготування засобів догляду за собою в домашніх умовах. Після зими, хлібна маска - відмінний засіб для грубої шкіри. Замочуємо м'якуш в воді (приблизно як ми це робимо для приготування котлет), акуратно наносимо на шкіру обличчя і витримуємо 20-30 хвилин. Бажано використовувати домашню випічку, але якщо такої немає, купите хліб з гарного сорту борошна. Можна в суміш додати яєчний жовток, але це за бажанням. Після змивання маски теплою водою, обробляємо обличчя тоніком.

4. Медова маска відмінно підійде тим, у кого сильно лущиться шкіра після зими. Для приготування знадобиться дві столові ложки меду, жовток і рослинне масло. Маску потрібно добре розмішати і злегка підігріти. Обов'язково стежте, щоб суміш була гаряча, щоб не обпекти обличчя! Маску наносимо на обличчя товстим шаром, потім вичікуємо 10 хвилин, поки маска злегка підсохне, додаємо ще один шар, вичікуємо ще 10 хвилин і знову наносимо новий шар. Чекаємо не менше 40 хвилин. Цю маску буде важко змивати з обличчя, але краса вимагає жертв. Після повного видалення її з обличчя, обробляємо шкіру тоніком.

5. Якщо після зими, пори стали занадто помітні, необхідно зробити білкову маску. Змішуємо ложку лимонного соку з трьома білками яєць і меленими вівсяними пластівцями (приблизно 1-2 столових ложки). Спочатку збиваємо білок, поступово додаючи сік, потім - пластівці. Маску необхідно нагріти до кімнатної температури. Наносимо на обличчя і витримуємо 20 хвилин. Змивати треба теплою водою. А потім сполоснути обличчя крижаною водою або протерти кубиком льоду.

На додаток, хочеться відзначити, що після зими найголовніше відновити водний баланс і наситити шкіру і організм необхідними вітамінами і елементами.

Раніше, портал "Знай.ua" розповів про те, що обліпихова олія уповільнює старіння шкіри, розгладжуючи вікові та мімічні зморшки. Особливо корисна вона для сухої шкіри, бо робить її м'якою, пружною та ніжною. Ефект від такої маски триває 15 днів.