Українські банки дуже стрімко покидають ринок фінансових послуг, змушуючи українців забути про швидке повернення коштів, які вони розміщували на депозитах.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідтак, є чотири способи досить оперативно вивести власні "кровні" із банку, якому загрожує банкрутство.
У першому випадку можна спробувати домовитися із менеджером банку. Коли у банку виникають проблеми з ліквідністю, його співробітники іноді самі йдуть назустріч клієнтам, заздалегідь повідомляючи про проблему.
Другий спосіб - це порука. Якщо банк відмовляється виплачувати депозит, можна знайти позичальника цього банку з порівняною сумою кредиту і поручитися за нього. Про це йдеться в матеріалі видання "liga.net".
Третій спосіб - це взаємозалік. За принципом дії взаємозалік схожий на поруку. Суть така ж: вкладникові потрібно знайти правильного позичальника. Це один із найбільш поширених способів вирішення проблеми в юросіб. Боржник знаходить вкладника, у якого внесок на порівняну суму, та укладає з ним договір поступки права вимоги за депозитним договором.
Четвертий спосіб - це біржа кредитів, депозитів. В Україні діє електронний майданчик, на якому вкладники і позичальники банку пропонують продати свої депозити і кредити. Фактично, сайт полегшує людям пошук контрагента для подальшої процедури поруки або взаємозаліку.
Нагадаємо, що раніше "Знай.ua" повідомляв, що банки заплатять за просрочення по депозитах.