В Україні назріває пенсійна реформа, а саме - введення накопичуваної системи. Громадяни щомісяця віддають державі фіксований відсоток зарплати, який держава зобов'язується повернути вже після виходу людини на пенсію. У суспільстві до такої ідеї поставились неоднозначно.

"Довіри немає до тих людей, які утримуватимуть цей фонд", - цитує пенсіонера Валентина, як повідомляє "Vgorode".

Сама ідея, на думку експертів, є непоганою, але люди бояться віддавати свої гроші через недовіру. Крім того, Пенсійний фонд має борг, а кошти народу можуть піти на його погашення.

Ще однією проблемою накопичуваної системи є вік, у якому людина виходить на пенсію. Чоловіки в Україні живуть у середньому 63 роки, а жінки - 72. Якщо людина помре, її гроші підуть нащадкам. Але більшість зможе отримувати гроші впродовж лише кількох років після виходу на пенсію. До того ж, пенсійний вік можуть підвищити.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на українських пенсіонерів очікують зміни в оподаткуванні пенсій, що пов'язано із вимогами Міжнародного валютного фонду.

Популярні новини зараз
Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Комуналка стане безкоштовною: кому з українців спишуть усі нарахування за послуги ЖКГ Штраф за автомобільний відеореєстратор: кому загрожує і що робити Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще