Протягом найближчого часу користувачі Google зможуть обрати новий спосіб "персоналізації рекламних оголошень". Для цього потрібно прийняти пропозицію Google, підтвердивши повідомлення, яке буде з'являтись в Gmail та Chrome. Вся інформація про користувача, яку Google знає завдяки Google Search, Chrome і YouTube, буде персоніфікована на одній сторінці My Activity, пише "Navkolonas.com".

Так сервіс обиратиме ті оголошення з понад 2 млн партнерських сайтів і додатків, які відповідатимуть попереднім запитам користувача.

Читайте також: Штучний інтелект Google написав романтичні вірші

Раніше Google зберігав дані історії пошуку і списків відтворення відео окремо від персоналізації. Тепер компанія запустила сторінку My Activity, на якій буде розміщуватись детальний огляд усіх запитів, які користувач робив на сторінках сервісів Google, окрім тих даних, які користувач заборонить відслідковувати і збирати.

На сторінці буде доступна також історія перегляду Chrome, пошукові запити в Google Search, списки відтворення відео на YouTube, Google Now, карти. В межах сторінки можна шукати і вилучати записи або теми, які користувач хоче прибрати з історії активності.

Популярні новини зараз

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Катя Осадча показала, як годує грудьми новонародженого сина: "Несамовито худла"

Нічні дрифтери, начувайтесь: на дорогах України з'явилися "берлінські подушки" за 30 тисяч

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Показати ще

Якщо ви хочете заборонити Google відслідковувати свою активність, потрібно відкрити сторінку "Мій обліковий запис", обрати опцію "Керувати активністю в службах Google", далі – відкрити вкладку "Керувати активністю", де знаходяться всі види даних, які відстежується Google.

Для того, щоб відключити веб-додаток, достатньо натиснути на значок напроти параметрів, які відслідковує Google: "Історія активності в Інтернеті й додатках", "Історія місцезнаходжень", "Історія голосового керування", "Історія пошуку YouTube", "Історія переглядів YouTube".