Ефірна олія - це унікальний засіб, який можна застосувати в будь-якому напрямку. Лікування хвороб, догляд за тілом, шкірою обличчям, волоссям, використання при масажах, тонізуюча добавка для ванни. Здається, що цей список нескінченний. Ефірна олія дійсно застосовуються в будь-якій області.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВ першу чергу потрібно ретельно вивчити правильне використання ефірної оліі. При сильному концентраті можна завдати собі шкоди. Наприклад, щоб робити самомасаж обличчя, масло потрібно розбавити з водою, щоб не обпалити тіло. Застосування в будь-якому напрямку повинно бути розумним.
Читайте також: "Теорія великого вибуху" повернеться на екрани
Багато хто замислюється при виборі ефірної оліі, яке саме позбавляє від целюліту? Яка олія тонізує або діє як еротичний стимулятор.
Портал "Знай.ua" поділитися списком назв та напрямком застосування ефірних олій.
• Очищають: герань, лаванда, лимонник, солодкий апельсин, туберроза, розмарин, шавлія, лимон.
• Збуджуючі: бергамот, іланг-іланг, герань, жасмин, кардамон, мандарин, бігардія, троянда, сандал.
• Тонізуючі: базилік, бей, гвоздика, лимон, меліса, мускатний горіх, м'ята, кориця, пальмароза, розмарин, чебрець, шавлія, ялиця, імбир.
• Розслабляючі: валеріана, материнка, лаванда, ладан, мирра, ялівець, ромашка, жасмин.
• Гармонізує: герань, жасмин, материнка, майоран, мімоза, апельсин, троянда, сандал, мандарин.
• Зміцнюють: дудник, лаванда, меліса, базилік, каяпут, мускатник, м'ята, розмарин, вербена, кедр, лимон.
• Освіжаючі: ялиця, безсмертник, м'ята, лаванда, мандарин, ялиця, апельсин, лимон.
• Стимулюючі: безсмертник, коріандр, чорний перець, лаванда, мускатник, гвоздика, евкаліпт, м'ята, розмарин, вербена, ялівець, ісопу, лимон.
• Заспокійливі: кріп, герань, жасмин, ромашка, меліса, ваніль.
Перед застосуванням намагайтеся знайти якомога більше інформації про олію. Це дійсно чарівний засіб, який має різноманітність видів і застосування. Натуральна олія не дешева щодо цінової політики. Існують аналоги, так звані підробки, які дешевше в вартості і вони не мають таких цілющих властивостей якої має натуральний продукт. Флакончики з олиєю маленькі за обсягом, але так як спосіб застосування витрачається декількома краплями, його вистачає надовго.
Крім лікувальних властивостей, ефірну олію часто використовують в побуті. Якщо ви хочете позбутися від неприємного запаху в житловому приміщенні, або після приготування їжі, коли на кухні довго стоїть запах смаження - ефірну олію треба додати в воду і вимити підлогу, або запалити аромалампу.
Так само олію застосовують при травмах кінцівок, лікування атеросклерозу, нормалізації роботи нирок, при профілактиці запальних процесів, але перед застосуванням обов'язково та дкже ретельно ознайомтеся з інструкцією.
Олію ні в якому разі не можна застосовувати в чистому вигляді. Їх розбавляють, як було раніше сказано, з водою, кефіром, морською сіллю. У воді масло не розчиняється, але вода знижує його консистенцію.
Ефірна олія повинна бути у кожної господині, кількох видів, так як це натуральний засіб від всього!
Раніше портал "Знай.ua" поділився інформацією про механічний вплив масажу на тіло. Ним лікували хвороби, виганяли злих духів, залучали удачу і, звичайно ж, доставляли задоволення.