Коли людям не вистачає сил на виконання звичних справ, вони намагаються знайти легкі способи відновлення працездатності.

"Енергетики користуються популярністю серед молоді, тому що такі напої мають приємний смак і надають підбадьорливості", - пише "Percare".

Подібні напої можуть викликати небажані побічні ефекти. Найпоширенішими проблемами, які виникають у любителів енергетиків, є хронічне безсоння, гастрит, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, нервові розлади, захворювання серцево-судинної системи.

Коли людина випиває енергетичний напій, у неї настає приплив сил через те, що організм витрачає запасні резерви. Дія "чарівного еліксиру" зазвичай триває не більше 6 годин, тому через деякий час бадьорість зникає. Любителі енергетиків починають звикати до регулярного розпивання хімічних напоїв, тим самим погіршуючи свій стан.

Якщо людина розуміє, що її захоплення стало негативно позначатися на здоров'ї, вона повинна знайти спосіб впоратися з проблемою, що виникла. Боротьба зі шкідливою звичкою може тривати дуже довго, адже залежність складно подолати. Сила волі і розумний підхід до цього питання можуть полегшити процес відвикання від вживання енергетиків.

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою
Показати ще

Замість шкідливого напою можна використовувати натуральні засоби для підвищення працездатності. Такими засобами є зелений чай; женьшень, елеутерокок, горіхи, лимонний сік; холодна вода.

Відновити бадьорість допомагають і інші способи: регулярні заняття спортом, прийом контрастного душу, дотримання правильного режиму дня, вживання свіжих фруктів і овочів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, які продукти не можна вживати з алкоголем.