Якісні дороги тепер спонсоруватимуть з місцевих бюджетів

поділитись
Нові подробиці про те, як в Україні планують забезпечити якість нових доріг

Віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон заявив, що одне державне підприємство "Укравтодор" не може регулювати процесі якісних доріг по всій країні і тому цю прерогативу віддадуть місцевим бюджетам.

"Однозначно потрібно частину державних доріг, не змінюючи форму власності, передати під контроль регіонів. Але потрібно передати не тільки дороги як відповідні обов'язки. Потрібно передати і інструменти, щоб можна було забезпечити ефективне управління і експлуатацію. Тобто - передати фінансовий ресурс, матеріальний ресурс", - говорить чиновник в інтерв'ю Главкому.

Кістіон зазначив, що три тижні тому був нарада щодо цього питання і глава українського уряду Володимир Гройсман доручив створити дорожню карту "децентралізації" в сфері управління ремонтом доріг. Цю концепцію зараз активно реалізовують. Незважаючи на те, що питання вже вирішене, Кістіон ще не бачив остаточного документа щодо ремонту доріг.

Віце-прем'єр-міністр повідомив, що перед реалізацією проекту потрібно провести інвентаризацію доріг, сформувати, уточнити паспорта доріг, визначити чітко з кожним регіоном протяжність, прив'язку доріг, які в перспективі можна було б передати. Наступні нововведення стосуються законодавчого оформлення збільшення повноважень на місцях, щоб обласні адміністрації мали повноваження виділяти кошти на ремонт доріг. Також необхідно створити фонд, з якого будуть розподіляти гроші місцевим бюджетам.

Читайте також: Бойовики готові вбити будь-кого, хто буде вивозити тіла солдатів з АТО

Нагадаємо, що Міхеіл Саакашвілі зараз особисто стежити за будівництвом на трасі Одеса-Рені. Кістіон позитивно оцінив цей процес.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
віце-премєр-міністр, Володимир Кістіона, Кабмін, місцеві бюджети, якісні дороги
Кухару Путіна показали, що в судах США не працюють російські методи
0
0
11:17 14.08.2018
Петер Строк вже третій агент, якого звільнили за правління Трампа
0
0
10:15 14.08.2018
Саакашвілі вважає, що президент не відрізнявся охайністю в бізнесі
0
0
08:15 14.08.2018
Народный депутат расказал о ситуации в Оппоблоке
0
0
18:27 13.08.2018
Україна буде домагатися введення додаткових персональних санкцій проти причетних до порушення прав українців
0
0
18:25 13.08.2018