Японці приватизують українські порти

поділитись
Під час офіційного візиту до Японії Порошенко запропонував приватизувати японським компаніям українські порти та енергетику

Під час офіційного самміту президента Петра Порошенка в Японію, він закликав японські компанії приватизовувати українські порти та енергетичну промисловість.

Про це повідомив у Twitter прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

"Порошенко запросив японські компанії взяти участь в приватизації українських портів та енергетики", - пише Цеголко.

Під час зустрічі, президент України відзначив, що минулого року український експорт до Японії зріс на 12%, що є гарним показником до подальшого вкладання інвестицій в українську промисловість.

Читайте також: Українці два дні не можуть зняти гроші з карток "Приватбанку"

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко 5-7 квітня відвідає Японію з офіційним візитом у відповідь на запрошення прем'єр-міністра Сіндзо Абе. Президент Порошенко зустрівся в Японії з главою уряду Сіндзо Абе, а також з керівниками палати представників і палати радників японського парламенту Бунмеем Ібуки і Масаакі Ямадзаки. На зустрічах сторони будуть обговорювати співпрацю між країнами, а також призначений на 10-11 квітня саміт "Великої сімки", в яку входить і Японія. На ньому, зокрема, обговорюватимуть ситуацію в Україні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
порошенко, приватизація, самміт, Україна, Японія
Вибір редакції, Техно
17.03.2018
У мережі показали, що Путін змінився до невпізнання
0
0
17:21 17.03.2018
Світ не визнає претензій Росії щодо Криму
0
0
15:39 17.03.2018