У київському театрі трое акторів грають в "Насмішкуватому щасті" за листами Антона Чехова уже 60 років поспіль. Вони побили всі світові рекорди серед акторів.

Унікальність постановки в тому, що за всі ці роки з чотирьох задіяних на прем'єрі акторів троє як і раніше грають свої ролі. Це В'ячеслав Езепов (Антон Чехов), Микола Рушковський (Олександр, брат письменника) і Лариса Кадочникова (Ольга Кніппер, дружина класика). повідомляють "Весті".

"Чеховські думки і сьогодні актуальні, на кшталт такої: "Самолюбство і зарозумілість у нас європейські, а вчинки - азіатські", - каже Лариса Кадочникова. "Дух Чехова такий сильний, що коли мої партнери вимовляють його текст, я ніби бачу Антона Павловича і Олександра Павловича", - поділився секретом довголіття художній керівник театру Михайло Резнікович.

Читайте також: В Україні ніде провести "Євробачення"

Зазначимо, що таке довголіття - 60 років на сцені - відзначила і "Мишоловка" за Агатою Крісті в англійському Королівському театрі в 2012 році, але там не раз мінявся акторський склад.

Популярні новини зараз
До 6 грн за 1 кВт: коли в Україні планують підняти тариф на світло Заберуть до 20% вашої пенсії: пенсіонерів застерегли від втрати частини грошей Пенсійний фонд виплачуватиме 2100 грн щомісяця: хто отримає допомогу Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще