Євросоюз не має впливу на Росію щодо Криму

поділитись
У ЄС визнають, що наразі не має механізмів ефективного тиску на Росію щодо повернення Криму Україні. Але санкції, які припиняють свою дію у червні цього року, планують продовжити.

Наразі ЄС не має механізму достатнього тиску на Росію щодо повернення Криму Україні. Про це під час прес-конференції "Україна і ЄС: розуміння взаємних очікувань" у Парижі заявила директор департаменту Континентальної Європи МЗС Франції Флоранс Манжен, пише "Укрінформ".

За словами Манжен, Мінські угоди не мають достатнього впливу на Москву. "Ми європейці не маємо традиційного, оперативного механізму тиску на Російську Федерацію. У цьому і полягає різниця (з Донбасом), тому повернення Криму (Україні) – це питання не принципів, це питання дії", – заявила французька чиновниця.

Позиція ЄС залишається незмінною – санкції щодо Росії залишаться в силі до тих пір, поки не буде відновлений суверенітет України. Нагадаємо, французька влада хотіла б, щоб з Росії були зняті санкції, але умов для цього поки що немає. Санкції можуть скасувати після того, як будуть досягнуті конкретні результати щодо ситуації в Україні, але поки їх немає. При цьому Франція розглядає Росію як партнера, а не ворога.

Читайте також Євросоюз виділить 20 мільйонів євро на реформу українського транспорту

Конференція "Україна і ЄС: розуміння взаємних очікувань" була організована посольством України у Франції в партнерстві з Німецьким фондом Маршалла (США) та за сприяння посольств Німеччини та Швеції у Парижі. Участь у двохпанельній конференції взяли шведські, німецькі, українські, американські дипломати, провідні експерти та журналісти.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Євросоюз, ЄС, Крим, Росія, санкції, Україна
Вибір редакції, Суспільство
24.04.2018
Стало відомо ім'я затриманої "довіреної особи" президента РФ Володимира Путіна
0
0
16:48 24.04.2018
Роками силові відомства не звертають на це уваги
0
0
16:03 24.04.2018
Про те, як Пашинський нажився на українських військових
0
0
15:50 24.04.2018
При нынешнем положении дел речь будет идти об иске в Европейский суд по правам человека о неправомерном содержании под стражей по фальсифицированным обвинениям
0
0
15:36 24.04.2018