А їм все мало: чиновникам заплатять за невикористані відпустки

поділитись
Чиновникам виплатять компенсацію за невикористані щорічні відпустки

Кабінет Міністрів України (КМУ) затвердив новий проект закону, який встановлює правила нарахування грошової компенсації за невикористану відпустку, а також порядок надання відпустки у зв'язку з навчанням або по догляду за дітьми, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Треба подумати про надання відпусток, додаткової соціальної відпустки працівникам, які мають дітей, надання додаткових відпусток у зв'язку з навчанням", - наголосив заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко.

Зокрема, передбачається внесення змін до Кодексу законів про працю України, Закону України "Про відпустки" - стосовно виплати грошової компенсації за решту днів щорічної відпустки, що перевищує 24 календарні дні, які своєчасно не були використані працівниками. Також врегульовуються порядок та умови надання додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину – інваліда з дитинства підгрупи А I групи, - з метою її своєчасного та цільового використання.

Читайте також: Українці жертвують усім заради тижневої відпустки

До Кодексу законів про працю України, Закону України "Про відпустки" хочуть внести зміни - стосовно виплати грошової компенсації за решту днів щорічної відпустки, що перевищує 24 календарні дні, які своєчасно не були використані працівниками.

Також пропонується: збільшити тривалість відпустки без збереження заробітної плати, яка надається за угодою сторін трудового договору, та внести доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення - з метою посилення відповідальності роботодавців за порушення порядку надання (компенсації) відпусток.

Нагадаємо, відповідно до вітчизняного законодавства працівники, що відпрацювали на одному місці роботи 1 рік, мають право на щорічну оплачувану відпустку протягом 24 днів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
відпустка, закон, Кабмін
Трагічна смерть настигла українського спортсмена
0
0
23:11 19.08.2018
Кікабідзе дав ювілейний концерт в Батумі на якому привітав українців
1
0
22:50 19.08.2018
До яких наслідків призвела катастрофа
0
0
22:45 19.08.2018
Тепер сума безпосередньо залежить від дитячого прожиткового мінімуму
0
0
22:36 19.08.2018