2 лютого, давні римляни святкували День їжака. Саме на його поведінці, а не бабаках, як прийнято в Україні сьогодні, робили прогнози погоди.

Також, мало хто здогадується, що колючки цієї тварини - одерев'яніле від кератину волосся. Тут одразу згадується численна реклама шампунів, до складу яких наразі часто включають цю речовину, - пише Boredpanda.

Їжачки відомі своєю чарівністю та мімішністю на весь світ. Немає людини, яка не сфотографувала першого колючого друга, побаченого навесні нового року.

Читайте також: Бабак Тимка пообіцяв весну за 6 тижнів

Згідно інформації, римляни також вірили у реакцію їжака на свою тінь. Німці замінили тваринку на борсука.

Популярні новини зараз
Ситуація на межі колапсу: восени українці можуть залишитись без газу Пенсіонери можуть не дочекатися грошей: ПФУ попередив про затримки Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше Мобілізовують навіть заброньованих: юрист пояснила причини
Показати ще

Німецькі емігранти привезли традицію до Сполучених Штатів, зокрема до Пенсильванії. Оскільки їжачки та борсуки у Америці не дуже поширені, їхню роль перебрав на себе бабак. Тепер саме його вважають головним метеорологом у багатьох країнах світу.

Нагадаємо, сьогодні прокинувся харківський бабак Тимко. Тварину витягли із зимового будиночка, щоб вона побачила свою тінь. Фахівці розтлумачили реакцію тварини: весна буде тепла і прийде вже за шість тижнів, проте у лютому ще будуть морози.