Служіння своїй країні і народу ніколи не входило в цілі і завдання організаторів і учасників блокади Донбасу. Зам'яти падаючий рейтинг, підштовхнути українців до протестів і на протестних заворушеннях прийти до влади - єдине завдання псевдопатріотів. Про це пише Юрій Загородній в своїй статті, коментуючи блокаду Донбасу.

"За три роки ми навчилися розуміти: пафосні промови псевдопатріотів про любов до України, їх "глибоку скорботу" про долю нещасного українського народу - не більше ніж ширма. Справжні цілі так званих патріотів - влада і гроші. І вони рвуться до влади за всяку ціну, будь-якими методами", - впевнений член виконкому "Українського вибору - Права народу".

При цьому ціна, яку заплатить Україна, псевдопатріотів не лякає: вчора вони вимагали "війни до переможного кінця", сьогодні проводять блокаду Донбасу і розгойдують ситуацію, провокуючи розкол в країні, зазначив Загородній.

"Мене дивує короткозорість нашої влади, яка, на відміну від народу, не здатна зрозуміти, чого насправді домагаються так звані патріоти. Адже абсолютно очевидно, що "Народний фронт" зацікавлений у поглибленні економічної кризи: провали уряду Гройсмана в економіці і соціальній сфері дають шанс Яценюку і його команді повернутися у владу. "Блокадна лихоманка" "Самопомочі" - не більше ніж спосіб зам'яти сміттєвий скандал і підняти падаючий рейтинг, вдаючись до військово-патріотичної риторики. Що ж стосується націонал-радикалів, то вони навіть не намагаються приховати своєї справжньої мети - брати участь в дострокових парламентських і президентських виборах", - пояснив Загородній.

Але ж для справжніх патріотів головна мета - не влада, а служіння своїй країні і народу, обурюється громадський діяч.

"Колишні однодумці і соратники по Майдану розігрують перед народом трагіфарсовий спектакль під назвою "Хто більший патріот України?" - спектакль, фінал якого, ... добре відомий: втрата економічного і політичного суверенітету, колапс економіки, злидні і безправ'я народу. На жаль, позиції "патріотів" - представників "партії війни" - все ще сильні в Україні. Однак я переконаний: "партія миру" обов'язково візьме верх. Адже в Україні є чимало людей - як пересічних громадян, так і суспільно-політичних діячів, які не кричать про патріотизм, але діють виключно в інтересах своєї країни. Адже для справжніх патріотів головна мета - не влада, а служіння своїй країні і народу", - підсумував Ю.Загородній.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, хто, на думку глави МВС Арсена Авакова, відповідальний за блокаду Донбасу.