Колишній президент-утікач, Віктор Янукович після своєї втечі до Ростова намагався підписати "указ" про вихід з громадянства України 590 прокурорів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Генпрокуратури України Юрій Луценко.

За словами Луценка, він отримав листа, в якому генпрокуратура РФ обурюється через кримінальні переслідування за держзраду прокурорів АР Крим.

"Завдяки офіційному листу ГПУ РФ українські слідчі отримали беззаперечний доказ провини 229 колишніх українських прокурорів, яким вже оголошено про підозру. Також ми тепер маємо всі дані про 291 зрадника. З огляду на це, я підписав подяку начальнику управління ГПУ РФ Каминіну", – написав він.

Проте, за словами генпрокурора, Януковичу це не вдалося – під час втечі "забув прихопити печатку": "Двічі не засуджений екс-президент Янукович намагається підвищити свій Воровський статус. Від простого баклана він намагається піднятися до козирного фраєра. Але щоб фуфло гнати, потрібні мізки. Мушу розчарувати і ГПУ РФ, і залітного шулера – на цьому указі президента України, крім підпису, має бути державна печатка. Її Янукович, на щастя, забув вкрасти", – додав Луценко.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що президент-втікач Віктор Янукович за часи перебування при владі привласнив 199,4 мільярда гривень.