Захарченка та Плотницького усунуть по-тихому

поділитись
Нові подробиці про те, як лідери терористів не дозволяють Росії реалізувати свій план з приводу Донбасу

Московські куратори терористів Донбасу готують замінити лідерам бойовиків Олександру Захарченку та Ігорю Плотницькому. Це буде відповіддю на те, що Верховна Рада прийме закон про проведення виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей. Про це заявив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

Експерт зазначає, що Кремль змінить лідерів терористів напередодні виборів, тому що українське суспільство до них вороже ставиться. На відміну від Захарченка та Плотницького, нові лідери терористів ще не встигнуть викликати до себе агресію.

"Ці дві фігури викликають дуже великий негатив у українського суспільства. Тому щоб м'яко проводити кремлівський сценарій, тобто залишати ці території під своїм контролем, але повісити їх в плані забезпечення на шию Києва, необхідно якомога менше подразників. Тому я впевнений, що їх будуть зміщувати, а на їх місце в результаті "виборів" будуть заводитися інші люди", - заявив він в коментарі на ресурсі Обозреватель.

"Знай.ua" повідомляв, що в російські спецслужби повернули на Донбас екс-ватажка батальйону "Восток" Олександра Ходаковського для створення конкуренції Олександру Захарченку.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Ігор Плотницкий, АТО, вибори на Донбасі, Донбас, зміна влади, конфлікт, лідери бойовиків, Олександр Захарченко, Росія, ФСБ
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Путін наказав видати квартири в Криму українським воїнам-зрадникам
0
0
16:28 23.03.2018
На думку журналіста, Савченко - некерована людина, і над нею не стоїть Медведчук
0
0
16:22 23.03.2018
На думку Куракіна, при наявності у ГПУ конкретики генпрокурор відразу б перерахував звинувачення
0
0
16:02 23.03.2018
Після затримання це стало ще більш помітно
0
0
15:15 23.03.2018
Польська сторона вирішила піддати рецензії заяву
0
0
14:27 23.03.2018