Захист льотчиці представив відеодокази, що спростовують її провину.

Є відеодоказ, який підтверджує, що Надію Савченко викрали ще до того, як загинули російські журналісти Антон Волошин та Ігор Корнелюк. - розповів адвокат льотчиці Марк Фейгін в ефірі телеканалу "24".

Те, що відео знято на території України не оскаржують: "оскільки слідство не стверджує зворотного, а погоджується з тим, що вона потрапила в полон в батальйон" Зоря "17 червня. Тут набагато важливіший час" - зазначив адвокат. Він розповів, що експерти визначили, що відео зняли о 10 годині ранку: "фахівець з астрономії визначив по градусам, азимутах, позиції сонця, що це 10:00 ранку".

На відео зняли допит Савченко терористами.

Слідство вважає, що Савченко корегувала вогонь, коли вбили російських журналістів, і наче після того, близько 12 години, льотчиця подзвонила комбату "Айдара" Сергію Мельничуку. Завдяки відео така думка спростовується. Виходить, що Надія вже дві години перебувала в полоні, коли у неї забрали телефон і наділи балаклаву.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко не стримала радості від переїзду Тоні й Арсена Мірзояна: "Ще й випхаю"

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Захист клопочеться, щоб відео долучили до доказів. Мають провести ще дві експертизи. Автор відео - громадянин Росії Єгор Російський, самопроголошений "мер" підконтрольного терористам луганського міста Лутугіно. Захист наполягає, щоб його також допитали.