Замість Шенгену запровадять прикордонний контроль

поділитись
Німеччина, Франція, Австрія, Бельгія, Данія та Швеція просять продовжити прикордонний контроль на внутрішніх кордонах ЄС ще на півроку

Відразу шість країн звернулись до Європейського уряду із пропозицією продовжити ще на пів року прикордонний контроль на внутрішніх кордонах Шенгенської зони. Про це пише видання 24tv.ua.

Повідомляється, що представники Німеччини, Франції, Австрії, Бельгії, Данії та Швеції звернулись із колективним листом до першого віце-президента Єврокомісії Франца Тіммерманса і єврокомісара з внутрішніх справ і питань міграції Дімітріса Аврамопулоса.

Читати також: НАТО вводить війська в Балтію, щоб стримувати Росію

У своєму зверненні, країни вимагають продовжити прикордонний контроль через великий наплив мігрантів і пропонують зробити це вже із середини травня цього року.

"Ми закликаємо внести пропозицію в Європейську раду з тим, щоб вона дозволила країнам-членам ЄС, які визнають це необхідним, продовжити або ввести контроль на внутрішніх кордонах Шенгенської зони з 13 травня,", - говориться в зверненні до Європейського уряду.

Нагадаємо, прикордонний контроль запровадили із метою виявлення точної кількості та ідентифікації осіб мігрантів, які прибувають в ЄС. Також ця процедура знижує рівень терористичної загрози в країнах Євросоюзу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ЄС, мігранти, прикордонний контроль
"Панове народні депутати! Вирішіть, з ким ви"
0
0
11:19 18.03.2018
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018