Донецькі бойовики викрали гроші із місцевого приміщення нацбанку і видавали ними зарплати місцевим чиновникам. Процесом вилучення коштів керував російський генерал-лейтенант у відставці Володимир Антюфеев, якій на той час працював віце-прем'єром ДНР по роботі з правоохоронними органами.

Активісти руху КіберУкроп опублікували внутрішні документи сепаратистських республік за серпень 2014 року.

"Необхідна сума на заробітну плату (за серпень) співробітникам і працівникам МВС ДНР в кількості 1437 чоловік становить 5 млн. 923 тисячі гривень. Прошу вас вирішити питання про виділення цих коштів", - ідеться у зверненні до Антюфеєва від одного з ватажків сепаратистів.

Проблему генерал вирішував просто, судячи з його "розпорядження" з того ж періоду.

"Передати ... кошти в розмірі 1,13 млн. гривень з банківського сховища № 3 Національного банку України в Донецькій області", - ідеться у постанові Антюфеєва від серпня 2014 року.

Популярні новини зараз

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

Галина Полякова розповіла, яким за життя був депутат Антон Поляков

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Володимир Антюфеєв – генерал-лейтенант російської армії у відставці. На початку 90-их працював міністром управління національної безпеки в Придністров'ї, в 2000-их створював органи "нацбезпеки" в самопроголошених Абхазії та Північної Осетії. З липня по вересень 2014 року був в керівництві самопроголошеної "ДНР", деякий час очолював республіку.