Донецькі бойовики викрали гроші із місцевого приміщення нацбанку і видавали ними зарплати місцевим чиновникам. Процесом вилучення коштів керував російський генерал-лейтенант у відставці Володимир Антюфеев, якій на той час працював віце-прем'єром ДНР по роботі з правоохоронними органами.

Активісти руху КіберУкроп опублікували внутрішні документи сепаратистських республік за серпень 2014 року.

"Необхідна сума на заробітну плату (за серпень) співробітникам і працівникам МВС ДНР в кількості 1437 чоловік становить 5 млн. 923 тисячі гривень. Прошу вас вирішити питання про виділення цих коштів", - ідеться у зверненні до Антюфеєва від одного з ватажків сепаратистів.

Проблему генерал вирішував просто, судячи з його "розпорядження" з того ж періоду.

"Передати ... кошти в розмірі 1,13 млн. гривень з банківського сховища № 3 Національного банку України в Донецькій області", - ідеться у постанові Антюфеєва від серпня 2014 року.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо схопилася за мікрофон, співак не витримав: "Як мала дитина"

Томна Ані Лорак показала, як розслабляється на ліжку, ці форми затьмарять голлівудських зірок

Ведуча "1+1" Лідія Таран злягла з хворобою і благає про допомогу: "Найповільніший день року"

Курс валют на 23 листопада: прийшов час рятувати кишені, що буде з гривнею

Показати ще

Володимир Антюфеєв – генерал-лейтенант російської армії у відставці. На початку 90-их працював міністром управління національної безпеки в Придністров'ї, в 2000-их створював органи "нацбезпеки" в самопроголошених Абхазії та Північної Осетії. З липня по вересень 2014 року був в керівництві самопроголошеної "ДНР", деякий час очолював республіку.